Zwiastun filmu z Hanem Solo

Dziś pojawił się pełen zwiastun nowego filmu z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Ten poświęcony będzie postaci Hana Solo.

W tych partiach mojego mózgu, w której znajduje się instynkt Rebelianta, chęć do ryzyka oraz uwielbienie dla kwaśnych dowcipów, zapalają się wesołe iskierki aktywności. Aktor grający Hana nie jest typowym amerykańskim szerokoszczękim gwiazdorem, już lubię jego bezczelny uśmiech. Muzyka idzie w dobrą stronę – o ile mogę dokonać takiej oceny po krótkim filmiku. Mam też przeczucie, że ten film, podobnie jak Łotr 1 (którego recenzję możecie przeczytać tutaj), będzie mroczniejszy niż główna seria.

Zresztą, zobaczcie sami, że warto się ekscytować 😀 I to już latem, nie to że grudzień!

Jurassic Park: Upadłe Królewstwo

W sieci pojawił się pierwszy trailer do kontynuacji filmu z Chrissem Prattem (Starlordem) z 2015 roku. Nazwałam ten film kontynuacją, gdyż miejsce akcji i bohaterowie są ci sami, ale poza Prattem oraz Bryce Dallas Howard pojawi się też Jeff Goldblum. W filmie z 1993 roku grał on naukowca, który jako jeden z pierwszych przewidział upadek Parku. Pamiętam, jak jako dziecko marzyłam o tym, by taki park pełen dinozaurów naprawdę istniał…

Ale co Wam będę… zobaczcie trailer.

Zamieściłam Wam wersję po rosyjsku, bo uznałam, że brzmi ciekawie :-D.
Od razu zaznaczę – to jeden z tych filmów, których oglądanie sprawia mi od lat wielką przyjemność i mój zmysł logiki litościwie się wycisza. Do szczęścia wystarczą mi dinozaury, a tutaj będzie ich aż nadto.

A Wy też czekacie na premierę?