Konkurs – wyniki!

Bez owijania w bawełnę oraz zbędnych wstępów – oto trzech zwycięzców pierwszego konkursu na Moście Trolla organizowanego wspólnie z HiDeal.pl:

1. Cruzer
2. Jaheira
3. Tiruriru

Gratuluję!

Nie było mi łatwo, ponieważ wiele prac bardzo mi się podobało. Jednak nagrody były tylko 3, więc musiałam dokonać trudnego wyboru. Zwyciężyły prace, które najbardziej przekonały mnie co do tego, że ich autorzy chcieliby przenieść się do danej gry – nawet jeśli nie zawsze ukazywała ona świat piękny i miły. Mam jednak wrażenie, że naprawdę chcieli w nim żyć, a nie tylko zabalować przez weekend.

Cyfrowe światy potrafią być niesamowicie sugestywne i przekonujące. Wkrótce pojawi się post z pracami Cruzera, Jaheiry oraz Tiruriru – będziecie mogli sami przekonać się, dlaczego chcieliby oni przenieść się akurat w te dziwne krainy…

Skontaktuję się ze zwycięzcami w kwestii wyboru nagród.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział, a serwisowi HiDeal.pl za pomoc w organizacji konkursu oraz sponsorowanie nagród!

5 komentarzy

  1. Bardzo się cieszę 😀 gdy tylko przeczytałam temat konkursu od razu pomyślałam o moim cudownym śnie. I dzięki Tobie Asiu zebrałam się na odwagę, aby coś napisać 😉

  2. Dzięki Asiu, nie spodziewałem się. Wow, zrobiłaś mi dzień tym :).

  3. Gratulacje ludziki 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *